Połącz transport z marketingiem

Zamień transport w efektywne działanie marketingowe, które zwiększy rozpoznawalność Twojej firmy i dostarczy nowych klientów. Pokazując światu profesjonalizm i zaangażowanie w innowacje, budujesz wizerunek marki oraz atrakcyjnego pracodawcy.

Pomożemy zwiększyć zasięgi Twojej firmy

Podczas kryzysu, gdy wielu rezygnuje, redukuje budżety marketingowe i przechodzi w tryb oszczędzania, inni działają ofensywnie i zdobywają rynek — Ty też możesz!

Transport to doskonała okazja do budowania rozpoznawalności Twojej marki. Zapewnimy bezpieczny i terminowy transport, który stanie się medialnym hitem promującym Twoją markę w Internecie. W efekcie zyskasz rozpoznawalność, nowych klientów oraz wartościowe materiały promocyjne wspierające rozwój Twojego biznesu.

Zdobądź atrakcyjne materiały do działań marketingowych

Jeśli chcesz uczcić pierwszą dostawę, premierę asortymentu, nową lokalizację, debiut linii produkcyjnej, ważną rocznicę lub osiągnięcia w wysyłkach — ta usługa jest dla Ciebie!

Wspólnie ustalimy zakres promocji, bazując na historii i wartościach Twojej firmy, skupiając się na przyciągnięciu uwagi potencjalnych klientów oraz talentów rynkowych. Komunikację dostosujemy do różnorodnych platform, Linkedin, po YouTube, Facebook Instragram czy TikToK. Podczas całego procesu przygotowań i realizacji transportu zapewnimy podekscytowanie i zainteresowanie odbiorców. Stworzone materiały będziesz mógł z wykorzystywać w komunikacji marketingowej nawet po zakończeniu naszej współpracy.

670 000+

Obserwujących na Facebooku
Zobacz profil

342 000+

Obserwujących na Instagramie
Zobacz profil

1 500 000+

Obserwujących na TikTok
Zobacz profil

670 000+

Obserwujących na YouTube
Zobacz profil

Zobacz realizację dla PKL w Solinie

Iwona przewiozła wagoniki ze Szwajcarii na kolejkę linową w Solinie. Kolejka jest już otwarta, aby zabrać Was w podróż pełną atrakcji i ciekawostek o Jeziorze Solińskim. Przekonaj się, jak przebiegł transport wagoników ze Szwajcarii do Polski!

Jak zacząć?

W 100% wykorzystam swój potencjał medialny, aby wypromować Twoją firmę. Jeśli jesteś na to gotów, zrób pierwszy krok kontaktując się z nami, aby poznać szczegóły i zarezerwować dogodny termin.

— Iwona Blecharczyk

Potrzebujesz wsparcia marketingowego?
Wypełnij formularz