Transport STANDARDOWY

To podstawowa forma przewozu towarów, odpowiadająca na potrzeby różnych branż i sektorów rynku. Skupia się na przewozie standardowych ładunków, które mieszczą się w normach dopuszczalnych wymiarów i wag.

Wieloletnie doświadczenie!

Potrzebujesz przewieźć towar, specjalistyczną maszynę lub inny ładunek? Z nami masz pewność, że Twój ładunek dotrze bezpiecznie i na czas, gdziekolwiek potrzebujesz.

Imagination Transport to unikatowa firma budowana przez kobietę, zawodowego kierowcę z ogromnym doświadczeniem w transporcie ładunków. Iwona aktywnie działa na rzecz branży, angażując się w inicjatywy społeczne i charytatywne.

22,5 t

Ton ładowności

38

Euro europalet

118 m3

Przestrzeni

3 m

Wysokość wnętrza

22,5 Ton ładowności 38 Euro palet 118 m³ Ładowności 3 m Wysokość wnętrza

Specyfikacja zestawu

Zestaw przestrzenny typu JUMBO jest niezastąpiony w przewozie ładunków lekkich, wysokobjętościowych oraz tradycyjnych! Wyposażony w most przejazdowy, pozwala na szybki załadunek bez konieczności odpinania przyczepy. Rozsuwany dach, unoszony z obu stron, gwarantuje sprawny załadunek zarówno od boku, jak i od góry.

Ciekawe realizacje

Każde zlecenie to unikalne wyzwanie, które wymaga indywidualnego podejścia, precyzyjnego planowania i doskonałej koordynacji. Zobacz nasze ostatnie realizacje z zakresu transportu tradycyjnego.

Potrzebujesz transportu? Wypełnij formularz